Dzień Ewangelizacji dla CET 14.03.2026 r.

W sobotę 14.03.2026 r. uczniowie z kl. III ze szkoły CET spotkali się na Dniu Ewangelizacji w Oratorium. Spotkanie przygotowali Katecheta Bogusław Owsiany, Ks. Łukasz i Państwo Iza i Łukasz Kozak. Na spotkaniu były katecheza, warsztaty - praca w grupach, wspólny śpiew, poczęstunek.

sobota, 14 marzec 2026